Ukončili sme najúspešnejší ročník „Premena školy zvnútra“

MÁME ZA SEBOU NAJÚSPEŠNEJŠÍ ROČNÍK PROGRAMU „PREMENA ŠKOLY ZVNÚTRA“. NA SLÁVNOSTNEJ CEREMÓNII OCENÍ DESIATKY UČITEĽOV

 

Bratislava, 26. 1. 2023 – Nezisková organizácia LEAF už 5. rok organizuje mentoringovo-koučingový program Premena školy zvnútra“, ktorého cieľom je zvýšiť kvalitu vzdelávania a zlepšiť klímu v slovenských školách. Tento rok sa programu zúčastnilo celkovo 162 učiteľov a riaditeľov z deviatich slovenských škôl naprieč celým Slovenskom, vďaka čomu sa stal aktuálny ročník najúspešnejším vo svojej histórii.

 

Účastníkov čaká bohatý program 

 

LEAF plánuje 15-mesačný program uzavrieť slávnostnou ceremóniou, ktorá sa uskutoční už tento piatok 27. 1. 2023 v priestoroch Hotela SATEL v Poprade. Pre hostí bude od skorého popoludnia pripravený bohatý program – po registrácii sa budú môcť zúčastniť záverečných workshopov, po ktorých ich čaká oficiálne uzatvorenie programu. 

 

Po večeri prebehne samotná ceremónia spojená s odovzdávaním certifikátov. Jedným z dôležitých momentov večera bude tiež predstavenie organizácie Mentória, do ktorej sa vyčleňujú všetky programy pre rozvoj učiteľov, doposiaľ zastrešované organizáciou LEAF. Účastníkov budú večerom sprevádzať slovenské kapely Drť a 6. deň. 

 

Mimoriadny ročník

Mentoringovo-koučingovým programom „Premena školy zvnútra“ si od roku 2018 prešlo už 396 účastníkov z 25 základných a stredných škôl. Aktuálny 5. ročník projektu prebehol aj vďaka finančnej podpore z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Ďalšie články

Nenechajte si ujsť informácie o Mentorii

Buďte medzi prvými, komu pošleme aktuálne info o programe. Z newslettra sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Ukončili sme najúspešnejší ročník „Premena školy zvnútra“